Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Lean Expert

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Projektmenedzsment

Azok a feladatok, amiket örömmel végez

  • Felelős a helyi lean folyamatok koordinálásáért
  • Kaizen workshopok vezetése szorosan együttműköve a régióval
  • Új módszerek bevezetésének támogatása
  • Javító, újító intézkedések bevezetése
  • Működő operatív folyamatok ellenőrzése
  • Felelős az 5S, LEAN, Kaizen folyamatok működtetéséért és a fenntarthatóság biztosításáért
  • Felhasználók, felelősök támogatása az új projektek bevezetése során
  • Lean oktatások, tréningek szervezése a dolgozók részére
  • Helyi rendszerek (APM, CTO, CAQ, AlplaPROD) adatainak ellenőzése
  • "Best practice" témájú LEAN, Kaizen workshopok szervezése a régió más üzemeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás az összes "NEXT" felelőssel
  • Dokumentáció és blogok létrehozása a "NEXT" tapasztalatokról, eredményekről
  • A "Next" kommunikációs kampány bevezetése
  • Lean eredmények kiértékelése, moderálása és megosztása az érintett felelősökkel

A hozott tapasztalatok

  • Szakirányú műszaki főiskolai és/vagy egyetemi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves gyártási tapasztalat
  • Six Sigma Green Belt/ vagy Black Belt végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
  • Moderátori és tréneri affinitás
  • Rendszerismeret (APM2, CTO, CAQ)
  • Szisztematikus és analitikus gondolkodásmód
  • Projekt vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs - és szervező készség

Mire számíthat nálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk!

Legally mandatory note: In line with the minimum salary stipulated in the collective agreement, the actual salary for this position is based on professional qualifications and experience.

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai , Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800Tatabánya, Magyarország
T +36 (34) 512 572, www.alpla.com

Directions apply